KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4386599
nr 438 6599
Pastell
Signerad Gereon, "Sjölandskap" 1800-talsram, 74x101
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 november 2006
kl 16:05:27
1.500 kr
400 kr
500 kr
800 kr
950 kr